Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju.

top o firmie.png

RODLEW QMD

Historia RODLEW QMD

Korzenie spółki RODLEW QMD z Rybnika sięgają roku 1979, kiedy to Jerzy Rojek stworzył rodzinną firmę RODLEW. Od początku istnienia przedsiębiorstwa, priorytetem były dla nas najwyższa jakość wyrobów oraz otwarte podejście do Klientów. Doświadczenie właściciela oraz kreatywność pracowników pozwoliły w ciągu trzydziestu pięciu lat działalności na zbudowanie marki, która zdobyła uznanie nie tylko na polskim, ale również europejskim rynku akcesoriów nagrobkowych. Kolejne targi branży kamieniarskiej w Wałbrzychu, Wrocławiu i Poznaniu potwierdziły pozycję firmy RODLEW jako lidera nowych trendów w produkcji akcesoriów nagrobkowych. Do dziś, oferowane przez nas rozwiązania charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również dbałością o każdy szczegół. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze potrzeby naszych Klientów.

firma

Tradycja i nowoczesność

Rodzinne przedsiębiorstwo stało się miejscem, gdzie swoje doświadczenie zdobywały córki prezesa Jerzego Rojka, Anna oraz Aleksandra z mężem Danielem twórcami firmy QMD. W roku 2015 obie firmy połączyły się, tworząc nową, rodzinną spółkę Rodlew Qmd. Firma, niezmiennie od lat, utrzymuje wysoką pozycję na rynku akcesoriów nagrobnych , oferując szeroki wybór produktów i nowoczesne wzornictwo. Stale podnosimy jakość naszych wyrobów, kierując się sugestiami Klientów.

Dodatkowym naszym atutem jest posiadanie własnej artystycznej odlewni, co pozwala nam na rozszerzenie oferty o możliwość realizacji wysoce zindywidualizowanych zamówień.

Proponowane naszym partnerom rozwiązania sprawiają,

że oferta naszej firmy jest unikalna i wyjątkowa na tle wielu innych.

Ciągle poszukujemy nowych form współpracy pokazując, jacy jesteśmy, jakimi wartościami się kierujemy, budując rodzinną markę. Proponowane naszym partnerom rozwiązania sprawiają, że oferta naszej firmy jest unikalna i wyjątkowa na tle wielu innych. Mamy przekonanie, że proponowany sposób współpracy daje naszym potencjalnym klientom konkretny powód wyboru naszych produktów oraz tworzyć relacje na poziomie partnerstwa.

Zarząd

Jerzy Rojek

Prezes spółki Rodlew QMD z.o.o

Daniel Raczyło

W-ce prezes, dział produkcji

Anna Cichy

W-ce prezes, dział finansów

Współpraca

IMG_2945ex.png_ROD.jpg

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajdziecie wysokiej jakości akcesoria nagrobkowe takie jak m.in. krzyże, wazony, tablice czy lampiony nagrobne.